IK Junkeren søker daglig leder

Spennende jobb i en fantastisk klubb.

Junkeren Idrettsklubb søker etter ny daglig leder i 100% stilling. Junkeren IK er en av Nord-Norges største fotball- og håndballklubber med drøyt 700 aktive spillere. Junkeren IK har et bredt spekter av lag i breddeidretten, og i tillegg lag på toppnivå med 1. divisjon håndball og 2. divisjon (Postnord ligaen) fotball som klubbens spydspisser.

Vi søker den rette personen som kan utvikle klubben videre og aktivt bidra for å nå klubbens mål.

Daglig leder er styrets forlengende arm ut mot medlemmene, gruppeutvalg, trenere, lagene, regnskapsfører, kommunen, forbund, media og sponsorer. Vi ser etter noen som elsker idrett, med stå på vilje og entusiasme. Daglig leder må ha gode evner til å markedsføre og drive salgsrettet arbeid for klubben, samt være god på oppfølging, relasjonsbygging og kommunikasjon. Vi tilbyr en spennende og variert jobb.

Vi er på jakt etter en engasjert, positiv og selvstendig person.

For spørsmål om stillingen kontakt styreleder Hans Petter Horsgaard (407 22 274), daglig leder Runar Bo Eriksen (411 20 631) eller send epost til post@junkeren.no.

Klikk her for å lese mer og søke på stillingen.