Klargjøring for våren

Etter en iherdig dugnadsinnsats, er Stordalen nå klare for å ønske våren velkommen!

Søndag 2. mai var dagen hvor Stordalen skulle klargjøres for våren. Gjennom natten hadde det lagt seg et lite snødekke, og tempraturen var rundt null grader i morgentimene - men det stoppet ikke våre medlemmer.

Klubbhytta ble vasket skinnende ren, og det samme ble speakerbua. Garderobene er som nye, og klare for en etterlengtet sesongstart. Det ble i tillegg plukket søppel og ryddet i området rundt hallen og fotballbanen. Forfallende arbeid var heller ikke til å unngå.

Våre medlemmer er de beste, med en dugnadsånd toppet med det lille ekstra. Jobben som er lagt ned er uvurderlig. Tusen takk til alle som stilte opp; foreldre, forsatte, barn og ungdom - dere rå! #100% Nå er vi klare til å ønske våren velkommen!